Programma 2020 – 2021

Hieronder tref je een overzicht aan van het actuele verenigingsprogramma in de periode 18-08-2020 – 01-11-2020

 

Wedstr. Klasse  Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
960 D-A-10 za 05-09-2020 Avanti (S)/Celeritas (S) A1 – Flamingo’s (M) A1 14:20 De Leemput 1aK40
795 D-B-04 za 05-09-2020 Bladella B1 – Flamingo’s (M) B1 13:15 De Smagtenbocht 1G (G)
797 D-B-07 za 05-09-2020 Flamingo’s (M) B2 – Odisco B1 12:00 De Heibunders 2G (G)
749 D-C-10 za 05-09-2020 Flamingo’s (M) C1 – Altior C1 11:00 De Heibunders 2G (G)
525 D-D-07 za 05-09-2020 Flamingo’s (M) D1 – MOSA ’14 D1 10:00 De Heibunders 2G (G)
237 D-E-15 za 05-09-2020 Flamingo’s (M) E1 – Nijnsel E1 09:30 De Heibunders 1G (G)
1375 D-S-07 zo 06-09-2020 Celeritas (S)/Avanti (S) 3 – Flamingo’s (M) 2 11:30 ’t Braakske 1aK50
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1307 D-M-09  wo 09-09-2020 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 – Flash MW1 20:00 De Heibunders 1G (G)
971 D-A-10  za 12-09-2020 Flamingo’s (M) A1 – De Korfrakkers A2 13:45 De Heibunders 1G (G)
801 D-B-04  za 12-09-2020 Flamingo’s (M) B1 – Stormvogels (L) B1 12:00 De Heibunders 1G (G)
611 D-C-10  za 12-09-2020 Be Quick C1 – Flamingo’s (M) C1 11:30 ’t Duintje 1aK50
380 D-D-07  za 12-09-2020 Altior D2 – Flamingo’s (M) D1 10:15 Droevendaal 1bK40
34 D-E-15  za 12-09-2020 Be Quick E3 – Flamingo’s (M) E1 09:30 ’t Duintje 2bK40
1383 D-S-07  zo 13-09-2020 Flamingo’s (M) 2 – KVS ’17 2 10:00 De Heibunders 1G (G)
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1169 D-M-09  wo 16-09-2020 MOSA ’14 MW1 – Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 20:00 De Rijsbos 1G (G)
1140 D-A-10  za 19-09-2020 Korloo A2 – Flamingo’s (M) A1 14:00 De Hoef 1bK40 (KG)
919 D-B-04  za 19-09-2020 Rosolo B2 – Flamingo’s (M) B1 11:00 Sportpark Den Hoek 1K40
913 D-B-07  za 19-09-2020 DAW Schaijk B2 – Flamingo’s (M) B2 14:00 D’n Heuvel 2aK40
779 D-C-10  za 19-09-2020 Flamingo’s (M) C1 – Rooi C1 11:30 De Heibunders 1G (G)
558 D-D-07  za 19-09-2020 Flamingo’s (M) D1 – Be Quick D2 10:30 De Heibunders 1G (G)
279 D-E-15  za 19-09-2020 Flamingo’s (M) E1 – De Korfrakkers E4 09:30 De Heibunders 1G (G)
1555 D-S-07  zo 20-09-2020 De Korfrakkers 5 – Flamingo’s (M) 2 10:00 Watermolenweg 1aK40
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1335 D-M-09 wo 23-09-2020 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 – De Korfrakkers MW1 20:00 De Heibunders 1G (G)
1010 D-A-10 za 26-09-2020 Flamingo’s (M) A1 – Corridor A1 13:45 De Heibunders 1G (G)
825 D-B-04 za 26-09-2020 Flamingo’s (M) B1 – KVC B2 12:30 De Heibunders 2G (G)
821 D-B-07 za 26-09-2020 Flamingo’s (M) B2 – BMC B1 11:15 De Heibunders 2G (G)
631 D-C-10 za 26-09-2020 Avanti (S)/Celeritas (S) C1 – Flamingo’s (M) C1 11:30 De Leemput 1aK40
581 D-D-07 za 26-09-2020 Prinses Irene D1 – Flamingo’s (M) D1 10:50 De Schellen 1bK40
59 D-E-15 za 26-09-2020 Korloo E2 – Flamingo’s (M) E1 09:30 De Hoef 1bK40 (KG)
1422 D-S-07 zo 27-09-2020 Flamingo’s (M) 2 – Altior 5 10:00 De Heibunders 1G (G)
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1347 D-M-09 di 29-09-2020 NDZW MW2 – Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 20:00 Haarsteeg 1G (G)
834 D-B-07 za 03-10-2020 SCMH B1 – Flamingo’s (M) B2 11:30 Spoorzicht 1G (G)
659 D-C-10 za 03-10-2020 Flamingo’s (M) C1 – De Korfrakkers C2 11:00 De Heibunders 1G (G)
444 D-D-07 za 03-10-2020 JES D1 – Flamingo’s (M) D1 11:30 ’t Venster 1bK40
111 D-E-15 za 03-10-2020 Flamingo’s (M) E1 – Avanti (S)/Celeritas (S) E1 10:00 De Heibunders 1G (G)
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1069 D-A-10 za 10-10-2020 Flamingo’s (M) A1 – Be Quick A2 13:45 De Heibunders 1G (G)
867 D-B-04 za 10-10-2020 Flamingo’s (M) B1 – Rijko B1 12:15 De Heibunders 2G (G)
853 D-B-07 za 10-10-2020 Flamingo’s (M) B2 – Tovido B1 11:00 De Heibunders 2G (G)
476 D-D-07 za 10-10-2020 Flamingo’s (M) D1 – Korloo D1 10:00 De Heibunders 2G (G)
1481 D-S-07 zo 11-10-2020 Flamingo’s (M) 2 – Blauw Wit (Ha) 1 10:00 De Heibunders 1G (G)
 

 

Wedstr.

 

 

Klasse

 

 

Dag

 

 

Datum

 

 

Wedstrijd

 

 

Starttijd

 

 

Accommodatie

 

 

Veld

1259 D-M-09 wo 14-10-2020 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 – Be Quick MW1 20:00 De Heibunders 1G (G)
1072 D-A-10 za 17-10-2020 Prinses Irene A2 – Flamingo’s (M) A1 13:50 De Schellen 1bK40
873 D-B-04 za 17-10-2020 Vessem/Winty B2 – Flamingo’s (M) B1 12:40 Sportpark De Lille 1G (G)
884 D-B-07 za 17-10-2020 Springfield B1 – Flamingo’s (M) B2 11:15 Achter sporthal Parrestee 1aK40
714 D-C-10 za 17-10-2020 Corridor C2 – Flamingo’s (M) C1 12:45 Breugel 1aK40
186 D-E-15 za 17-10-2020 DAW Schaijk E3 – Flamingo’s (M) E1 10:00 D’n Heuvel 1aK40
1489 D-S-07 zo 18-10-2020 Tovido 2 – Flamingo’s (M) 2 10:30 ESCH 1G (G)

 

Alleen van belang tijdens veldcompetitie: de afkortingen “KG” en “G” achter het veld betekenen resp. kunstgras en gewoon gras