Programma 2021 – 2022

Het verenigingsprogramma najaar 2021, geplaatst op 25 september en alleen wedstrijden vanaf 25 september zichtbaar:

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
25-9-2021 13:30 Altior A2 Flamingo’s (M) A1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER
25-9-2021 12:00 Altior B2 Flamingo’s (M) B1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER
25-9-2021 09:30 Flamingo’s (M) C1 Be Quick C1 De Heibunders MARIAHOUT
25-9-2021 11:15 Flamingo’s (M) D1 Be Quick D1 De Heibunders MARIAHOUT
25-9-2021 09:00 Flamingo’s (M) E1 Flash E1 De Heibunders MARIAHOUT
26-9-2021 12:30 Flamingo’s (M) 1 BMC 1 De Heibunders MARIAHOUT
26-9-2021 11:00 Flamingo’s (M) 2 Flash 2 De Heibunders MARIAHOUT
28-9-2021 20:00 NDZW MW2 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 Haarsteeg VLIJMEN
30-9-2021 20:00 Astrantia/ONA 1 Flamingo’s (M) 1 De Heikant MIDDELAAR
2-10-2021 13:45 Flamingo’s (M) A1 VMS ’21 A1 De Heibunders MARIAHOUT
2-10-2021 14:30 Flamingo’s (M) B1 VMS ’21 B2 De Heibunders MARIAHOUT
2-10-2021 12:00 Korloo C1 Flamingo’s (M) C1 De Hoef LOOSBROEK
2-10-2021 11:00 Diosa/Playing Girls D1 Flamingo’s (M) D1 De Wissen BALGOIJ
3-10-2021 12:30 Bladella 1 Flamingo’s (M) 1 De Smagtenbocht BLADEL
3-10-2021 10:00 Prinses Irene 3 Flamingo’s (M) 2 De Schellen NISTELRODE
6-10-2021 20:00 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 Be Quick MW1 De Heibunders MARIAHOUT
9-10-2021 11:00 Flamingo’s (M) C1 Altior C1 De Heibunders MARIAHOUT
9-10-2021 11:00 Flamingo’s (M) D1 Altior D1 De Heibunders MARIAHOUT
9-10-2021 09:00 Flamingo’s (M) E1 MOSA ’14 E1 De Heibunders MARIAHOUT
10-10-2021 12:30 Flamingo’s (M) 1 DAKOS 1 De Heibunders MARIAHOUT
13-10-2021 20:00 Altior MW1 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER
16-10-2021 13:45 Flamingo’s (M) A1 DAW Schaijk A3 De Heibunders MARIAHOUT
16-10-2021 13:00 Flamingo’s (M) B1 DAW Schaijk B2 De Heibunders MARIAHOUT
17-10-2021 13:00 DSV 1 Flamingo’s (M) 1 De Alsie DIESSEN
17-10-2021 12:30 De Korfrakkers 3 Flamingo’s (M) 2 Watermolenweg ERP
20-10-2021 20:00 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 Flash MW1 De Heibunders MARIAHOUT
23-10-2021 13:30 De Korfrakkers A2 Flamingo’s (M) A1 Watermolenweg ERP
23-10-2021 12:15 BMC B1 Flamingo’s (M) B1 De Brand BERLICUM NB
23-10-2021 12:00 Rooi C1 Flamingo’s (M) C1 De Kienehoef SINT-OEDENRODE
23-10-2021 10:45 De Korfrakkers D2 Flamingo’s (M) D1 Watermolenweg ERP
23-10-2021 09:00 VMS ’21 E3 Flamingo’s (M) E1 De Leemput SCHIJNDEL
24-10-2021 12:30 Flamingo’s (M) 1 Corridor 1 De Heibunders MARIAHOUT
24-10-2021 10:30 Flamingo’s (M) 2 Tovido 2 De Heibunders MARIAHOUT
31-10-2021 13:00 Odisco 1 Flamingo’s (M) 1 Sportpark d’n Ekkerzicht SINT-OEDENRODE